Światowy Dzień Kota

Z okazji Światowego Dnia Kota gazetka "KOT" zorganizowała konkurs pod tytułem "Kotek na wakacjach".

Portret kota

Na warsztatach plastycznych w Gimnazjum nr 83 przy ul. Androliego 1 w Warszawie, prowadzonych przez nauczyciela sztuki, artystę malarza panią Danutę Koźlińską został zrealizowany temat "Portret Kota". Inspiracją do całego przedsięwzięcia stał się Światowy Dzień Kota. Prace powstały w dwóch grupach wiekowych - od 9 do 12 lat oraz od 13 do 14 lat.
Uczniowie z wielkim zapałem stworzyli świetne prace wśród których znalazł się m.in. kot nauczyciel, kotka-baletnica no i oczywiście kot-artysta. Zorganizowana na terenie szkoły wystawa prac wzbudziła ogromne zainteresowanie i dyskusje. Niżej prezentujemy najlepsze z kocich portretów.

A oto uczestnicy konkursu

GRATULUJEMY