Ślubowanie uczniów klas I

Dnia 14 października 2015 roku odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 150. Do społeczności szkolnej zostało przyjętych 108 uczniów.

Pani dyrektor Grażyna Żółtowska powitała wszystkich gości, a przede wszystkim pierwszoklasistów i ich rodziców, którzy przybyli na uroczystość w bardzo licznym gronie.

Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Przyrzekli sumiennie wykonywać swoje obowiązki oraz dbać o dobre imię szkoły.

Po oficjalnej uroczystości świeżo pasowani uczniowie udali się do swoich klas, gdzie czekał na nich przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

Wydarzenie to było wielkim przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Mamy nadzieję, że ten ważny dzień pozostanie na długo w pamięci każdego pierwszoklasisty.