ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
w Zespole Szkół nr 46

Uczniowie zawsze z uśmiechem witają koniec roku szkolnego. Dla nich to nie tylko początek wakacji, ale dla wielu także pożegnanie z kolegami i koleżankami z klasy przed kolejnym etapem nauki.

25 czerwca 2015 r. uroczyście pożegnaliśmy absolwentów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen na świadectwie ukończenia klasy odebrali gratulacje i wspaniałe nagrody. W sposób szczególny wyróżniono Absolwenta Roku, Ekologa Roku i Sportowca Roku.

W trakcie uroczystości w szczególny sposób podziękowano rodzicom za wyjątkowe zaangażowanie i wspieranie działalności szkoły.

Na koniec, za trud i opiekę ciepłymi słowami i uroczystą galą uczniowie podziękowali swym nauczycielom i wychowawcom.

Bogata była część artystyczna.

26 czerwca rok szkolny zakończyli pozostali uczniowie Zespołu Szkół nr 46. Wyróżniono uczniów za osiągnięcia plastyczne i naukowe.

Podniosły nastrój podkreślały: obecność oficjalnych gości, okolicznościowe dekoracje, kwiaty i eleganckie stroje wszystkich obecnych.

WAKACJE’ 2015 czas zacząć!