W dniu 10 lutego 2014r.

odbyły się konkursy wiedzy z okazji „Dnia ochrony danych osobowych” i „Dnia bezpiecznego Internetu”.

Było to działanie w ramach programu

„Twoje dane Twoja sprawa”.

W programie biorą udział wszyscy uczniowie szkoły.

W klasach zostały przeprowadzone lekcje wychowawcze, które miały za zadanie ugruntowanie wiedzy uczniów na temat ochrony danych osobowych. Podczas lekcji informatyki uczniowie dowiadywali się jak zabezpieczyć swoje dane w sieci.

Została wykonana gazetka ścienna.

10 lutego zostały przeprowadzone konkursy wiedzy dla klas 1-3 Gimnazjum i 4-6 Szkoły Podstawowej. Każdą klasę reprezentowało 4 uczniów.

W kategorii klas 4-6 wygrała klasa 6c, w kategorii klas gimnazjalnych klasa 1c. Wszyscy dobrze się bawili, zwycięzcom gratulujemy.

Klasy 1-3 Szkoły Podstawowej też miały zajęcia o ochronie danych osobowych. W dniu konkursów sporządzali wystawki w swoich klasach.