UROCZYSTOŚĆ NADANIA IMIENIA

21 listopada 2012 roku wzięliśmy udział w niezwykłym święcie. Tego dnia jednostka wojskowa Centrum Wsparcia Teleinformatycznego Sił Powietrznych, sąsiadująca z naszą szkołą, obchodziła uroczystość nadania imienia Patrona płk. Ignacego Augusta Boernera.
Uroczyste obchody rozpoczęły się rano Mszą Święta w intencji Centrum, w kościele garnizonowym p.w. Matki Boskiej Ostrobramskiej, w której uczestniczyła również młodzież naszej szkoły.

Następnie w sali kinowej klubu WAT odbył się uroczysty apel, podczas którego odczytano Decyzję Ministra Obrony Narodowej, nadającą Centrum imię Patrona płk. Ignacego Augusta Boernera.

Podczas uroczystości głos zabrało wielu wspaniałych gości, a wśród nich wnuk Patrona, pan Jan Boerner, który przybliżył sylwetkę swojego dziadka.

W części artystycznej wystąpili uczniowie naszej szkoły oraz Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.

Na zakończenie uroczystości Komendant Centrum nagrodził pamiątkowymi medalami wybranych gości.
Wśród nagrodzonych była Pani Dyrektor Grażyna Żółtowska.